ÖLÇME
VE
FİZİBİLİTE
PROJE
VE
TASARIM
PROJE
TAKİP
EKİPMAN
VE
ÜRÜN
TEMİNİ
MONTAJ
VE
DEVREYE
ALMA

KONTROL
VE
İZLEME

Online Alışveriş

Ürünlerimiz

Uygulamalarımız

Galeri

Çözümlerimiz

HAKKIMIZDA

1990 yılında ilk özel Radyo ve Televizyonların kurulmasıyla uydu montajı ile profesyonel olarak çalışmaya başladık. Başta Ankara olmak üzere ülkenin birçok kentine Televizyon ve Radyo verici istasyonları kurduk.  Daha sonra uydu sistemleri, head-end sistemler, ses sistemleri, video sistemleri, ışıklandırma, güvenlik,  iletişim, network, data iletişim, bilişim teknolojileri, ofis çözümleri ve enerji sistemleri imalat, ithalat, montaj ve satış konularında hizmet verdik ve hala vermeye devam ediyoruz.  

Gelişen teknolojilerle beraber her geçen gün enerji tüketimi çoğaldı ve buna paralel olarak mevcut enerji kaynaklarının kullanılması sonucunda dünyanın ekolojik dengesi bozuldu. Bu durum birçok bilim insanını değişik arayışlara yönlendirdi ve bunun sonucunda bize temiz enerji olarak rüzgar ve güneş enerjisini sundular.

Biz de 2012 yılında bu sektörde çalışmaya başladık. Öncelikli olarak bu sektörün çok yabancısı olmamamıza rağmen kendimizi geliştirmek adına Almanya ve Hollanda da eğitim ve seminerlere katıldık. Katıldığımız ulusal ve uluslararası fuarlarda yerli ve yabancı birçok firma ile tanışma ve anlaşma imkanı bulduk. 22 yıllık tecrübemizle teknolojiyi takip ederek maksimum verimi minimum maliyetle müşterilerimize götürmekten onur duyuyoruz.